Hakkımızda

Gezginlerin buluşma noktası ‘Eğlencenin Travel Hali’ ‘ne hoşgeldiniz!

2018 yılında kurulan erutravel.com, günümüzde Erciyes Üniversitesi öğrencilerinden oluşan seyahat tutkunu yazara sahip.

Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada hakkında bilgileri sizlerle paylaşmayı hedeflediğimiz bu platformda seyahatinizi daha verimli hale getirebilmek adına ipuçları, gezi notları, tavsiyeler, videolar, görseller ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz! Kategorilerimizde  şehirler il ilgili tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu kategorilerde şehirlerle ilgili genel ve özellikle bilinmesi gereken dikkat çeken bilgilerle birlikte hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel tavsiyelerle de karşılaşacaksınız. İçeriklerimizin tamamı üniversite okuyan öğrencilerden oluşam ekibimize ait olup tamamen özgündür, amacımız sadece seyahatinizi daha eğlenceli ve verimli geçirmenizi sağlamaktır.

Yayınladığımız her içeriğin sorumluluğu, ilgili içeriğin en altında yer alan yazara aittir.

Eğer siz de deneyimlerinizi bizimle paylaşmak ve yazar olmak istiyorsanız lütfen Bize Ulaşın sayfasından bize ulaşın! Görüşlerinizi, isteklerinizi veya şikayetlerinizi de iletmekten çekinmeyin.

Gizlilik Sözleşmesi

Copyrigth 2017 | erutravel.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj, yazı gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları bize aittir. erutravel.com’da ve bununla bağlantılı sosyal medya hesaplarında yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmadan ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kişisel Verilerin Gizliği ve Çerez Politikası Aydınlatma Metni için Tıklayın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı